Artık Herkes FORUMCAK'ta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artık Herkes FORUMCAK'ta

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bolum Hakkinda
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 1:06 am tarafından ßiLLqoLiq

» ADMİN OLMAK İSTEYENLERE BÜYÜK FIRSAT..!
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:24 am tarafından GFB Yeşim

» Emre Belözoğlu nun Annesinin durumu iyi
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:23 am tarafından GFB Yeşim

» Kolera ( Esen Gùler Ozyavuz)
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:54 pm tarafından pr!ncess

» nefretlerimiz
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:52 pm tarafından pr!ncess

» bize link verin
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 2:17 pm tarafından forumerkezi

» Sagopa Kajmer
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:55 pm tarafından eLiF

» Çekilecek İlk Klip "Bir Dilek Hakkı"
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:41 pm tarafından eLiF

» Ne kadar streslisiniz? Stresinizi ölçün : )
Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 7:52 pm tarafından JMannequin

Tarayıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Marilyn Manson [+13] =P

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Alar@

Moderatör
Moderatör
Alar@

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 265 Nerden : Ankar@
MesajKonu: Marilyn Manson [+13] =P   Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 12:28 pm

Marilyn Manson (asıl adı Brian Hugh Warner, 5 Ocak 1969, Canton, Ohio) ABD'li müzisyen. İsmini Marilyn Monroe ve Charles Manson'dan almıştır.

Marilyn Manson  [+13]   =P Manson11

Filmleri
Manson ilk olarak David Lynch'in Kayıp Otoban filminde rol alır. Gözüktüğü diğer önemli filmler Asia Argento'nun The Heart Is Deceitful Above All Things ve Lucy Liu'nun başrolünde oynadığı Rise'dır. Manson, Michael Moore'un silahlanma karşıtı belgeseli Bowling For Columbine'da da görüşlerini açıklamıştır çünkü Columbine katliamının sorumlularından biri olarak Marilyn Manson gösterilmektedir. Manson Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll adlı bir film çekip, başrol oynama planlarını açıklamıştır.

Kitap
Üzerinde uzun süre çalıştığı otobiyografisi olan The Long Hard Road Out of Hell -ki hayat hikayesinin yanında kendi dizaynları da kitabın içerisinde yer almakta- basında yayılan dedikoduların aksine dinleyenleri kadar nefret edenlerden de çok ilgi gördü. Neil Strauss'un yardımlarıyla yazılan kitap 1998'de yayınlanmıştı.

Sanat
Marilyn Manson 1999'da resim çizmeye de başlamıştı. Şarkı söylemekten çok resim yapmayı sevmiştir. The Golden Age Of Grotesque adındaki (aynı isimde albümü de vardır) resim sergisini 2002'de açmıştır. Lest We Forget albümünün kapağındaki resim de Marilyn Manson tarafından çizilmiştir.

NOT= Çocukluk hayatı aşırı psikoloji bozukluklarına yol açabilek olaylarla dolu olduğu için eklemedim Twisted Evil Very Happy
http://www.tokiohotelfantr.com
pr!ncess

Deneyimli
Deneyimli
pr!ncess

Yaş : 27 Kayıt tarihi : 21/08/08 Mesaj Sayısı : 221 Nerden : mersiN !
MesajKonu: Geri: Marilyn Manson [+13] =P   Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:18 am

yaa bn marilyn dan korkuyorum... affraid
Alar@

Moderatör
Moderatör
Alar@

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 265 Nerden : Ankar@
MesajKonu: Geri: Marilyn Manson [+13] =P   Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:20 am

Ben bu adamı ilk gördüğümde iğrendim..Resimlerine kaş göz fln çiziyordum Very Happy ama şimdi hastasıyıımm Cool Şarkıları ve tarzı süpeerr Twisted Evil
http://www.tokiohotelfantr.com
pr!ncess

Deneyimli
Deneyimli
pr!ncess

Yaş : 27 Kayıt tarihi : 21/08/08 Mesaj Sayısı : 221 Nerden : mersiN !
MesajKonu: Geri: Marilyn Manson [+13] =P   Marilyn Manson  [+13]   =P Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 1:21 am

ßen şarkılarını beğenmedim ama tarzı brz hoş :]

Marilyn Manson [+13] =P

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası