Artık Herkes FORUMCAK'ta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artık Herkes FORUMCAK'ta

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bolum Hakkinda
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 1:06 am tarafından ßiLLqoLiq

» ADMİN OLMAK İSTEYENLERE BÜYÜK FIRSAT..!
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:24 am tarafından GFB Yeşim

» Emre Belözoğlu nun Annesinin durumu iyi
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:23 am tarafından GFB Yeşim

» Kolera ( Esen Gùler Ozyavuz)
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:54 pm tarafından pr!ncess

» nefretlerimiz
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:52 pm tarafından pr!ncess

» bize link verin
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 2:17 pm tarafından forumerkezi

» Sagopa Kajmer
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:55 pm tarafından eLiF

» Çekilecek İlk Klip "Bir Dilek Hakkı"
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:41 pm tarafından eLiF

» Ne kadar streslisiniz? Stresinizi ölçün : )
Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 7:52 pm tarafından JMannequin

Tarayıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Alar@

Moderatör
Moderatör
Alar@

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 265 Nerden : Ankar@
MesajKonu: Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!!   Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 1:37 pm

Bir düğün esnasında çekilen bu fotoğraf görenleri hayrete düşürdü...

12 yaşıdaki Jordan Martin'in ailesiyle birlikte davetli olarak katıldığı bu düğünde çektiği fotoğraflarda hayalet görüntüleri ortaya çıktı.

Ailesiyle birlikte düğüne katılan Jordan'ın fotoğraf çekme hobisi belki de o güne kadar hiç aklına getiremeyeceği kareleri çekmesine yol açtı.

Düğün sırasında yüzlerce fotoğraf çeken Jordan çektiği fotoğraflarda hayalet görüntüleri olduğunu söyledi. Fotoğrafları bilgisayarına aktarıncaya kadar hayaletin varlığını farketmediğini ifade eden küçük çocuk olayı şöyle izah etti:
Ağzım açık kaldı
'Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Ailemle birlikte gittiğim düğünde de bir sürü fotoğraf çektim. Fotoğraflarda yer alan bu hayalete benzer görüntüleri önce farketmedim. Fakat çektiğim görüntüleri bilgisayarıma aktardığımda ağzım açık kaldı. DJ kabininin ön tarafında belli belirsiz duran bir kadın kafası ve yere yakın gövdesi çok net biçimde seçilebiliyor. Başlangıçta şeklin ne olduğunu çözemedim fakat iyice incelediğimde kadın bir hayaletin görüntüsü olduğunu anladım.'

Görüntüler yeni evli çift Nigel ve Helen Davis'in ilk dans için sahneye çıktığı sırada çekildi. Jordan bu sırada herşeyden habersiz bir şekilde dans pistinin yanından görüntüleri çektiğini ifade ediyor.

Jordan'ın annesi Ann, hayaletlerin varlığına inanmadığını fakat fotoğraflardaki görüntülerin de hayaletten başka birşey olamayacağını belirtiyor. Fotoğrafları ilk gördüğünde dehşete kapıldığını ifade eden Ann, hayaletin oldukça gerçek göründüğünü söylüyor.

Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! 22592410

Gerçeğe pek benzemiyo Suspect
http://www.tokiohotelfantr.com
pr!ncess

Deneyimli
Deneyimli
pr!ncess

Yaş : 27 Kayıt tarihi : 21/08/08 Mesaj Sayısı : 221 Nerden : mersiN !
MesajKonu: Geri: Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!!   Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 9:10 pm

ßence ßu bi çeşit ilizyondur... ! gerçekte hayalet die bişi yoktur ßence...
Alar@

Moderatör
Moderatör
Alar@

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 265 Nerden : Ankar@
MesajKonu: Geri: Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!!   Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!! Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 9:13 pm

pr!ncess demiş ki:
ßence ßu bi çeşit ilizyondur... ! gerçekte hayalet die bişi yoktur ßence...

Katılıyorum... Exclamation
http://www.tokiohotelfantr.com

Düğün Fotoğrafından hayalet çıktı...!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası