Artık Herkes FORUMCAK'ta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artık Herkes FORUMCAK'ta

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Bolum Hakkinda
30 Seconds To Mars Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 1:06 am tarafından ßiLLqoLiq

» ADMİN OLMAK İSTEYENLERE BÜYÜK FIRSAT..!
30 Seconds To Mars Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:24 am tarafından GFB Yeşim

» Emre Belözoğlu nun Annesinin durumu iyi
30 Seconds To Mars Icon_minitimeÇarş. Ekim 29, 2008 12:23 am tarafından GFB Yeşim

» Kolera ( Esen Gùler Ozyavuz)
30 Seconds To Mars Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:54 pm tarafından pr!ncess

» nefretlerimiz
30 Seconds To Mars Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:52 pm tarafından pr!ncess

» bize link verin
30 Seconds To Mars Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 2:17 pm tarafından forumerkezi

» Sagopa Kajmer
30 Seconds To Mars Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:55 pm tarafından eLiF

» Çekilecek İlk Klip "Bir Dilek Hakkı"
30 Seconds To Mars Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 4:41 pm tarafından eLiF

» Ne kadar streslisiniz? Stresinizi ölçün : )
30 Seconds To Mars Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 7:52 pm tarafından JMannequin

Tarayıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

30 Seconds To Mars

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Alar@

Moderatör
Moderatör
Alar@

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 265 Nerden : Ankar@
MesajKonu: 30 Seconds To Mars   30 Seconds To Mars Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 7:43 pm

Jared Leto (gitar-vokal), Shannon Leto (davul), Tomo Milicevic (gitar), Matt Wachter (bas)’dan oluşan Amerikalı indie/rock grubu 30 Seconds To Mars, ikinci albümleri ‘A Beautiful Lie’ çıktıktan sonra kısa bir sürede 1 milyon satış rakamına ulaşarak dikkatleri üzerine çekmişti. Şubat ayında verecekleri Fransa konserlerini aşırı ilgi nedeniyle daha büyük bir alanda verecek olan grup, aynı zamanda da İtalya’daki yahoo sitesi tarafından ocak ayının grubu seçildi. ‘A Beautiful Lie’dan çıkardıkları yeni single “The Kill” ile radyo ve dergi listelelerinde haftalarca ilk 5’te kalan, geçtiğimiz sene birçok konserin yanısıra Bamboozle Left Festival, Lollapalooza gibi festivallerin ana grubu olarak sahne alan 30 Seconds To Mars fırtınası ileride de devam edeceğe benziyor!

30 Seconds To Mars 20028110
30 Seconds To Mars D5h4dz10

Grup son olarak ikinci albümdeki, albümle aynı adı taşıyan parça A Beautiful Lie'a klip çekti, klip gösterimde.

Grubun vokali Jared Leto aynı zamanda bir aktör. Aktör olarak ilk performansını Jordan Catalano rölünde My So-Called Life'da gerçekleştirmiştir. Kariyerinde dönüm olan film Requiem for a Dream olmuştur. Jared ayrıca American Psycho'da Paul Allen'ı; Bir sinema efsanesi olan Fight Club'da da kısa bir rol olarak Angel Face'i canlandırmıştır.
http://www.tokiohotelfantr.com
pr!ncess

Deneyimli
Deneyimli
pr!ncess

Yaş : 27 Kayıt tarihi : 21/08/08 Mesaj Sayısı : 221 Nerden : mersiN !
MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars   30 Seconds To Mars Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 7:55 pm

ßu grubu çokk sewiyorum konusunu ben açmayı planlıodm ama alara ' m açmışş Wink
Alar@

Moderatör
Moderatör
Alar@

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 14/08/08 Mesaj Sayısı : 265 Nerden : Ankar@
MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars   30 Seconds To Mars Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 7:58 pm

pr!ncess demiş ki:
ßu grubu çokk sewiyorum konusunu ben açmayı planlıodm ama alara ' m açmışş Wink

Aslında pek dinlemem bu grubu. Hatta hiç dinlemem Rolling Eyes ama aklıma esti açiim dedim Very Happy
http://www.tokiohotelfantr.com
cnnShinoda

Yeni Üye
Yeni Üye
cnnShinoda

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 22/08/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İstanbul :)
MesajKonu: Geri: 30 Seconds To Mars   30 Seconds To Mars Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 11:11 am

ben arkadslarn sayesnde dinlemeye basladm ama ole pek zewk alarak dinlediim soylenemez Rolling Eyes

30 Seconds To Mars

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası